HAKKIMIZDA

Paşa Kır Bahçesi Muhteşem Kahvaltı

Beydağlarının eteklerinde, Doğanın verdiği eşsiz  esintiyle 2009 yılında açılan Paşa Kır Bahçesi ve nezih bir mekan olan tabiatı sizlere bizzat yaşatmak için doğayla uyumlu böyle bir mekanı hizmetinize sunmak, meşhur kahvaltılarımızla eşsiz lezzeti olan van kahvaltısını sunduk. Bunun yanı sıra antalya yöremize has olan bazlama ve gözlemelerimizle sizleri memnun etmek, güzel ağırlamak için gayret ediyoruz.

Paşa Kır Bahçemizde yer alan çocuklar için çocuk parklarımız, organik ürünlerimiz,rahat edebileceğiniz köşklerimiz, doğal şelalelerimiz, otopark, mescid, güleryüzlü personelimizle ve daha birçok ilki hizmetinize sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bütün gayemiz sizlere daha iyi hizmet ve memnuniyet sağlamaktır.

Neden Paşa Kır Bahçesi

  • Sizde Antalyanın Şehir yaşantısından,gürültüsünden,hava kirliliğinden,trafiğinden bıktıysanız,
  • İş stresini atmak,ailenizle beraber eşsiz birgün geçirip,anlarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız,
  • Çocuklarınızın çocuk parklarında güvenli bir şekilde oynamasını,koşmasını bunları yaparken de ormanlık alanda şehrin kirli havasından uzakta temiz bir hava almasını,mis gibi temiz havayı solarken güvercin, tavuk, horoz, tavus kuşu, ördek, kaz, bıldırcın, kedi gibi onlarca hayvanla hayvan sevgisini pekiştirmesini istiyorsanız.
  • Soğuk havada kendi evinizdeymişsiniz gibi odun sobasının ateşini harlayarak kestane pişirmek istiyorsanız,
  • Pidesiyle,ketesiyle,otlu peyniriyle ... Van Kahvaltısının o muhteşem tadına varmak istiyorsanız,
  • Köz ateşinde demlenen içinizi ısıtacak bir yudum çay ile muhabbetleri koyulaştırmak istiyorsanız,
  • Tüm bir haftanın yorgunluğunu eşsiz bir kahvaltıdan sonra içeceğiniz bir türk kahvesi ile gidermek istiyorsanız,
  • Gittiğiniz yerin personelinin sizi bi müşteri değilde, aile bireyi edasıyla karşılamasını ve hizmet vermesini istiyorsanız ... Biliyoruz çok şey istediğinizi düşünüyorsunuzdur, belkide daha onlarca isteğiniz vardır. Fakat bize göre çok şey istemiyorsunuz aslında, çünkü tüm bu isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yeriniz var hatta eviniz diyebiliriz. Siz dile getirin biz gerçekleştirelim PAŞA KIR BAHÇESİ...

Biz Sizi Arayalım

Salonlarımız hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bize form gönderin.